دانشگاه امام صادق عليه السلام

Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
           جستجو براي عبارت 
        
                        

  .                                                                                                           امروز:   سه شنبه ۴/۷/۱۳۹۶


v v

 
انتصاب جناب آقاي دکتر عادل پيغامي به عنوان معاون پژوهشي دانشگاه امام صادق عليه‌السلام

 

جناب آقاي دکتر عادل پيغامي طي حكمي توسط حضرت آيت الله مهدوي كني براي مدت دو سال به عنوان معاون پژوهشي دانشگاه امام صادق عليه‌السلام منصوب شد.

متن اين حكم به قرار زير است:

جناب آقاي دکتر عادل پيغامي

با عنايت به سوابق علمي و پژوهشي و مراتب تعهّد جناب‌عالي به اهداف عاليه دانشگاه امام صادق‌عليه‌السلام و با توجه به انقضاء دوران مسؤوليت برادر بزرگوار جناب آقاي دکتر اصغر افتخاري و با تشکر از زحمات و تلاش‌هاي خالصانه ايشان در دوران مسؤوليت، به موجب اين حکم جناب‌عالي را که از دانش‌آموختگان موفق اين مرکز علمي هستيد به مدت دو سال به عنوان معاون پژوهشي دانشگاه منصوب مي‌کنم.

ضمن موافقت با کليات برنامه پيشنهادي شما انتظار دارد با برنامه کوتاه و بلند مدت و با توکل به خداوند متعال و استفاده از کليه امکانات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري موجود زمينه رشد و ارتقاء توان پژوهشي و پژوهشگري دانشگاه را فراهم آوريد. نشر آثار داراي اولويت و منطبق با مأموريت در دانشگاه، اثربخشي بيش از پيش فعاليت‌هاي پژوهشي اعضاء هيأت علمي و استفاده بهتر از توان جذب دانش‌آموختگان فاخر، موفق و کاربلد با هدف تربيت نيرو و توليد محتوا از اولويتهاي آن حوزه مسئوليتي بشمار مي‌رود.

اميد است که با توکل به عنايات خاصه الهي و استشفاع به توجهات حضرت بقية‌اله‌الاعظم ارواحنافداه و عجل‌اله تعالي فرجه الشريف در انجام اين مسؤوليت خطير موفق باشيد. ان‌شاءالله‌تعالي

محمدرضا مهدوي‌کني- 17/6/92

روابط عمومي و بين‌المللي- 18/6/92                                                        
                                                                             بازگشت
 
 

 كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به مركز تحقيقات دانشگاه امام صادق عليه السلام مي باشد.
All Rights Reserved For ISU Research Center